Salon Mercedesa w Szczecinie DDB Auto Bogacka. Co go wyróżnia na tle wielu innych salonów dealerskich?

Salon autoryzowanego dealera danej marki motoryzacyjnej powinien być miejscem, w którym komfortowo, bez pośpiechu i przy asyście doświadczonego doradcy znajdziemy swój wymarzony samochód. Życie uczy, że różnie z tym bywa. Warto zatem promować te salony, które rzeczywiście na pierwszym miejscu stawiają satysfakcję klienta. Dokładnie tak wygląda to w salonie Mercedesa w Szczecinie, czyli w Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka. Sprawdźmy, co sprawia, że ten salon cieszy się tak dobrą renomą wśród klientów.

Bardzo wysoki standard obsługi klienta

Aby się o tym przekonać musisz po prostu zajrzeć do salonu Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka. Dealer reprezentuje markę Premium i tak też wygląda obsługa klienta, niezależnie od tego, czy jest on zainteresowany zakupem fabrycznie nowego Mercedesa z najwyższej półki cenowej, czy może egzemplarza używanego.

Na miejscu skorzystasz z życzliwej i profesjonalnej obsługi doradcy, który zaproponuje Ci kawę, szczegółowo przedstawi dany model samochodu, pomoże w jego skonfigurowaniu oraz oczywiście przygotuje atrakcyjną ofertę zakupu z uwzględnieniem indywidualnego rabatu dealerskiego.

Duży wybór samochodów nowych i używanych

W salonie Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka w Szczecinie czekają na Ciebie nie tylko fabrycznie nowe modele samochodów prestiżowej marki. Dealer oferuje również auta z drugiej ręki, w tym bardzo poszukiwane egzemplarze objęte programem Mercedes-Benz Certified.

Ten program jest potwierdzeniem bardzo dobrej kondycji technicznej i zweryfikowanej historii pojazdu, który może być objęty nawet 24-miesięczną gwarancją i nie wymagać żadnych czynności serwisowych do pewnego okresu lub wskazanego limitu kilometrów.

Zakup samochodu z drugiej ręki objętego programem Mercedes-Benz Certified jest wolny od jakiegokolwiek ryzyka, dlatego jeśli rozważasz przesiadkę do używanego auta niemieckiej marki, to w jego poszukiwaniu pierwsze kroki skieruj właśnie do salonu Mercedesa w Szczecinie.

Bezproblemowa jazda testowa

Przed zakupem samochodu trzeba oczywiście odbyć jazdę testową, aby utwierdzić się w dokonanym wyborze. W salonie Mercedesa w Szczecinie, DDB Auto Bogacka, nie ma z tym żadnego problemu. Dzięki dużej dostępności samochodów testowych możesz łatwo znaleźć dogodny termin, a wybrany pojazd zarezerwujesz nawet online, bez wychodzenia z domu.

Wystarczy wysłać formularz rezerwacji przez stronę internetową dealera, a następnie poczekać na kontakt od doradcy, który potwierdzi dostępność auta i wybrany przez Ciebie termin.

Pełna obsługa na etapie zakupu samochodu

Zakup auta, nawet używanego, jest dość stresującym przeżyciem, wywołującym silne emocje. Łatwo więc przeoczyć różne kwestie formalne. Klienci salonu Mercedesa w Szczecinie, DDB Auto Bogacka, nie muszą się tym przejmować, ponieważ nad przebiegiem całego procesu będzie czuwać indywidualnie przydzielony doradca.

Doradca nie tylko przygotuje dokumenty zakupowe, ale też kompleksowo zajmie się przygotowaniem ofert finansowania (w przypadku chęci skorzystania z leasing, wynajmu czy kredytu). Dodatkowo otrzymasz propozycję wykupienia pakietu dealerskiego ubezpieczeń OC/AC/NNW, który z pewnością będzie bezkonkurencyjny cenowo.

Dostęp do najlepszych usług serwisowych

Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka to nie tylko salon Mercedesa w Szczecinie, ale też autoryzowana stacja obsługi samochodów niemieckiej marki. W jednym miejscu skorzystasz więc z profesjonalnych usług serwisowych, zarówno na poziomie przeglądów gwarancyjnych i okresowych, napraw mechanicznych, jak i blacharsko-lakierniczych.

Odwiedź salon Mercedesa w Szczecinie

Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego lub używanego Mercedesa, to naprawdę warto poświecić czas na wizytę w salonie autoryzowanego dealera tej renomowanej marki. Salon Mercedes w Szczecinie, DDB Auto Bogacka, mieści się przy ulicy Mieszka I 30.

Ze szczegółami oferty salonu zapoznasz się na stronie internetowej ddb.mercedes-benz.pl, na której znajdziesz też bezpośredni kontakt w celu np. umówienia się na prezentację wybranego modelu samochodu czy na jazdę testową.